Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > W Meczu Gwiazd Nawrocki zamiast Wspaniałego

W Meczu Gwiazd Nawrocki zamiast Wspaniałego

fot. archiwum

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia polskiej siatkówki klubowej. Mecz Gwiazd PlusLigi - impreza łącząca w sobie zarówno elementy rywalizacji sportowej jak i dobrej zabawy. - Przed nami wielkie święto siatkówki - deklaruje Artur Popko.

W Meczu Gwiazd PlusLigi (Północ-Południe) oraz PlusLigi Kobiet (Wschód-Zachód) wystąpią największe gwiazdy siatkarskiej ekstraklasy, wybrane przez kibiców w wyniku głosowania. Wprawdzie z uwagi na kontuzje czy drobne urazy poszczególnych zawodników, było kilka roszad w porównaniu z pierwotnymi składami, niemniej jednak bez wątpienia w imprezie udział wezmą same najlepsze siatkarki i najlepsi siatkarze PlusLigi – mówi Prezes PLPS, Artur Popko.

Najciekawszą zmianą przepisu jest moim zdaniem ta dotycząca libero, który będzie mógł atakować i zagrywać. Zarówno dla samych siatkarzy jak i dla kibiców będzie to nowe, atrakcyjne doświadczenie. Krzysztof Ignaczak w zeszłym roku żałował, że nie może sobie poatakować, więc myślę, że z tej zmiany będzie bardzo zadowolony – opowiada Cezary Matusiak, Główny Komisarz PlusLigi.

Poza tym w sobotnim meczu zajdzie kolejna zmiana. Waldemar Wspaniały (Delecta Bydgoszcz), wytypowany na trenera drużyny Północy Meczu Gwiazd PlusLigi, z powodu choroby nie będzie mógł wziąć udziału w tym wydarzeniu. Zawodników Północy poprowadzi więc tylko Jacek Nawrocki (PGE Skra Bełchatów).Autor: Aneta Stożek
Więcej na plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved