Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Rozgrywki towarzyskie: Zwycięstwo Jastrzębia

Rozgrywki towarzyskie: Zwycięstwo Jastrzębia

fot. archiwum

Wykorzystując przerwę w ligowych rozgrywkach siatkarze Jastrzębskiego Węgla i  AZS-u Czętochowa rozegrali towarzyskie spotkanie   w nowej hali sportowej w Porębie koło Zawiercia. Lepsi okazali się jastrzębianie, którzy wygrali 3:0.

Budowa hali w Porębie trwała zaledwie jedenaście miesięcy, zostaną w niej wykorzystane odnawialne źródła energii. Znajdują się w tej hali pełnowymiarowe boiska do gry w koszykówkę, siatkówkę i tenisa ziemnego. Burmistrz miasta Poręby Marek Śliwa podkreśla walory tej hali: – W hali tej będą stosowane odnawialne źródła energii Jest to pierwsza tego typu hala, przy szkole. Został zastosowany gruntowy wymiennik ciepła, jest jeszcze instalacja solarna. Koszt inwestycji wyniósł 6 mln złotych.

Otwarcie hali wzbudziło wiele emocji wśród mieszkańców Poręby, którzy wypełnili halę do ostatniego miejsca. Spora w tym zasługa zawodników Jastrzębskiego Węgla i AZS Częstochowa. Siatkarze obu ekip byli pod wrażeniem nowej hali. Paweł Rusek (Jastrzębski Węgiel): – widzę, że publiczność dopisała, także Poręba ma ciąg do siatkówki, życzę temu miastu aby mieli jak najlepszy zespół i aby grali w jak najwyższej lidze. Bartosz Janeczek (AZS Częstochowa): – trudno nam jest powiedzieć dlaczego to spotkanie tak wyglądało, ale jesteśmy po ciężkim tygodniu treningów. 

Jastrzębski Węgiel – AZS Częstochowa 3:0
(25:19, 25:18, 26:24)źródło: inf. własna, tvs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved