Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plotki nieprawdziwe, Pliński rok dłużej w Bełchatowie

Plotki nieprawdziwe, Pliński rok dłużej w Bełchatowie

fot. archiwum

PGE Skra nie czeka na koniec rozgrywek i sezon transferowy. Działacze bełchatowskiej drużyny postanowili od razu wziąć sprawy w swoje ręce i zatrzymać swoich podstawowych, najlepszych graczy, przedłużając kolejny kontrakt. Rok dłużej w Bełchatowie pozostanie Daniel Pliński.

W ostatnim czasie wiele spekulowało się o prawdopodobnych przenosinach Plińskiego do Rzeszowa. Według niektórych miało to być pewne na 100%. Tym czasem środkowy reprezentacji Polski niewiele myśląc o pojawiających się plotkach przedłużył na kolejny sezon umowę z drużyną mistrzów Polski. Pliński do Bełchatowa przeszedł z Jastrzębskiego Węgla w 2007 roku. Wcześniej wiele razy musiał uznawać wyższość bełchatowskich siatkarzy w finałach mistrzostw Polski.

Chcę wreszcie sięgnąć po złoto – mówił podpisując kontrakt ze Skrą. W tym wypadku posunięcie było idealne. Kolejne sezony to pasmo sukcesów ze Skrą zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Dodatkowo popularny „Plina" w międzyczasie sięgnął po złoto mistrzostw Europy. Wyśmienite perspektywy na przyszłość skłoniły Plińskiego do przedłużenia umowy.

Wcześniej już swoje kontrakty po raz kolejny podpisali Bartosz Kurek i Marcin Możdżonek. Obaj mają bronić barw bełchatowskiego klubu aż do 2014 roku. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved