Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Ogólnopolski Turniej Siatkówki w Twardogórze

Ogólnopolski Turniej Siatkówki w Twardogórze

fot. archiwum

13 lutego w Twardogórze odbędzie się "Ogólnopolski Turniej Siatkówki" organizowany przez klub MKS MOS Wrocław. W turnieju zagrają drużyny: Sobieski Oława, MKS MOS Wrocław, UKS Jedynka Kluczbork, SKF KS Poznań oraz UKŻPS Kościan.

Turniej będzie pierwszą imprezą organizowaną przez MKS MOS Wrocław w roku 2010.

Cieszymy się, że po okresie długiej przerwy w rozgrywkach będzie okazja zagrać z dobrymi rywalami. Stawimy się w Twardogórze z wielką radością. Dla zespołu będzie to na pewno dobra okazja do gry. Dla nas po za sprawdzeniem zespołu będzie to również okazja do spotkania z zaprzyjaźnionymi trenerami, z którymi współpracujemy. Wierzę, że to będzie dobry dzień – tak cele wyjazdu do Twardogóry przedstawił wiceprezes SKF KS Poznań Michał Sułkowski.

Impreza w Twardogórze zapowiada się bardzo ciekawie. MKS MOS Wrocław to zespół, który w tym sezonie znajduje się w czołówce tabeli rozgrywek na Dolnym Śląsku. UKS Jedynka Kluczbork to wicelider rozgrywek na swoim terenie, a siatkarki prowadzone przez Mariana Orła już nieraz pokazały grę na naprawdę wysokim poziomie. Sobieski Oława to solidny zespół na poziomie trzecioligowym. UKŻPS Kościan to siatkarki, które w tym sezonie w Wielkopolsce nie doznały jeszcze porażki. Drużyna Adama Cichockiego jest liderem rozgrywek. We wrześniu, grając na turnieju w Poznaniu, Kościanki przegrały z ekipami z Wrocławia, Kluczborka i Poznania. Czy teraz nadejdzie czas na rewanż? Na pewno jest na to szansa. Ekipa SKF KS Poznań to drużyna, która turniejem w Twardogórze rozpocznie najważniejszy tydzień dla siebie w tym sezonie, bo już 20 lutego rozegra ostatni mecz w rozgrywkach ligowych. Poznańskie siatkarki do Twardogóry przyjadą w dobrych nastrojach. Ekipa SKF w ostatnich meczach gra zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu.Początek turnieju w Twardogórze 13 lutego o godz. 10:00.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved