Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga kobiet grupa 4: Skawa przed dwumeczem z Siarką

II liga kobiet grupa 4: Skawa przed dwumeczem z Siarką

fot. archiwum

W sobotę i niedzielę siatkarki AZS-u Skawy UEK rozegrają swoje pierwsze mecze półfinałowe w fazie play-off. Po wygranej w sezonie zasadniczymlos skojarzył "ekonomistki" z zespołem Anser Siarki Tarnobrzeg.

Oba zespoły miały okazję zmierzyć się ze sobą zaledwie dwa tygodnie temu w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. Pewna pierwszego miejsca Skawa bez większych problemów rozprawiła się we własnej hali z Siarką (3:0). Przewaga psychologiczna w tej parze półfinałowej z pewnością jest po stronie krakowianek, ponieważ w Tarnobrzegu również wygrały 3:2.

Najważniejszą wiadomością przed weekendowymi spotkaniami jest ta, że wszystkie zawodniczki są już do dyspozycji trenera Tomasza Klocka. Szczególnie cieszyć może powrót do gry kapitan zespołu – Sandry Biernatek. Stopniowo wprowadza się ona w rytm meczowy i zagrała już "na dłuższym dystansie" w sparingu z Płomieniem Sosnowiec. Sama zawodniczka zapowiada, że na finał ligi będzie już w pełni sił.

Oba mecze zostaną rozegrane w hali Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Rywalizacja w play-offach toczy się do 3 wygranych spotkań.AZS Skawa Uniwersytet Ekonomiczny Kraków – KS Anser Siarka Tarnobrzeg
Mecz nr 1: 13.02. sobota godz. 18:00
Mecz nr 2: 14.02. niedziela godz. 11:00. Wstęp na oba mecze jest bezpłatny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved