Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS Gorzów nadal nie w swojej hali

GTPS Gorzów nadal nie w swojej hali

fot. archiwum

Od 1 sierpnia siatkarze z Gorzowa nie trenują w hali przy ul. Czereśniowej. Obiekt, który pamięta najlepsze lata gorzowskiej siatkówki miał być wyremontowany.  Jak na razie nie spełnia on wymogów. - Tracimy treningi, w hali przy ul. Puszkina możemy trenować tylko wieczorami - żali się szkoleniowiec GTPS.

Mam młody, niedoświadczony zespół, który potrzebuje wielu zajęć, szczególnie z piłką. Przy Puszkina możemy ćwiczyć zaledwie raz dziennie, po dwie godziny wieczorem. Tylko w pierwszej rundzie straciliśmy z tego powodu 46 porannych spotkań. W nowym roku manko powiększyło się o kilkanaście następnych – mówi Gazecie Wyborczej sfrustrowany trener Gerymski.

Hala po remoncie miała być oddana w październiku. Na poczatku terminy się przedłużały, a teraz obiekt nie spełnia wszyskich wymogów, by mogły w nim odbywać się ligowe spotkania. Wszystko rozbija się o brak awaryjnego oświetlenia i odpowiedniej posadzki w głównym holu.

Przyszłą środę wyznaczyliśmy sobie jako graniczną datę na podjęcie ostatecznych decyzji. Chcemy poprosić o konsultację policję, by wypowiedziała się autorytatywnie, czy hala przy Czereśniowej może zostać dopuszczona do organizowania w niej masowych imprez. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, 18 lutego odbędziemy tam pierwszy trening – mówi kierownik Rajbudu GTPS, Dominik Chlebicki. Jeśli sprawa nie potoczy się po myśli zarządu klubu, drużyna będzie musiała trenować w hali przy ul. Puszkina, a co za tym idzie w pełni nie przygotuje się do kolejnych ligowych spotkań. 

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved