Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Częstochowa i Jastrzębski Węgiel zagrają towarzysko

AZS Częstochowa i Jastrzębski Węgiel zagrają towarzysko

fot. archiwum

Piątek w PlusLidze upłynie pod znakiem dokończenia zaległych spotkań ligowych. Swoje mecze rozgrywać będą zespoły z Radomia, Kędzierzyna-Koźla, Wielunia i Bydgoszczy. Ale próżnować również nie będą siatkarze AZS-u Częstochowa i Jastrzębskiego Węgla.

W związku z Meczem Gwiazd na warszawskim Torwarze mamy przerwę w rozgrywkach PlusLigi, ale nie wszystkie zespoły mają wolne. W dzisiejsze popołudnie zaległe spotkania rozegrają siatkarze Jadaru Radom z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Siatkarza Wieluń z Delectą Bydgoszcz.

Okazuje się, że nie tylko oni zaprezentują się szerszej publiczności, bo na parkiecie zobaczyć dzisiaj będzie można zespoły Domexu Tytan AZS Częstochowa i KS Jastrzębskiego Węgla, które towarzysko zagrają w Porębie koło Zawiercia.

Zagramy z AZS-em Częstochowa na zaproszenie organizatorów, którzy w ten sposób chcą uświetnić otwarcie nowego obiektu sportowego przy Miejskim Zespole Szkół – powiedział drugi trener Jastrzębskiego Węgla, Leszek Dejewski.Do Poręby wybieramy się w najsilniejszym składzie, a po meczu, część z nas pojedzie do Warszawy, gdzie jutro wystąpi w Meczu Gwiazd – dodaje. Początek spotkania o godzinie 16:30.



źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved