Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Skórski: Pełna mobilizacja

Andrzej Skórski: Pełna mobilizacja

fot. archiwum

Rozgrywki I ligi mężczyzn już dawno minęły półmetek. Do fazy play-off zostało już tylko kilka spotkań - Nie ukrywamy, że do play-off chcemy przystąpić z jak najwyższego miejsca - mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki przyjmujący Trefla Gdańsk, Andrzej Skórski.

W 19. kolejce spotkań I ligi mężczyzn podopieczni Jerzego Strumiło podejmować będą na własnym parkiecie szósty w tabeli GTPS Gorzów Wielkopolski. Stawka meczu jest bardzo wysoka, gdyż w przypadku zwycięstwa gdańszczanie mogą umocnić się na prowadzeniu w tabeli. – Do sobotniego spotkania z GTPS-em podchodzimy bardzo bojowo, ale z dużym szacunkiem do przeciwnika – zapewnia Andrzej Skórski. Przyjmujący gdańszczan zapewne dobrze pamięta pierwszy mecz w Gorzowie Wlkp., który co prawda Trefl wygrał 3:1, ale miejscowi postawili w nim bardzo wysoko poprzeczkę. – Z tą drużyną zawsze grało się nam bardzo trudno. Pokazały to sparingi przedsezonowe, jak i ostatni mecz ligowy. Gorzowianie są niezwykle wymagającym przeciwnikiem, tak więc w naszym zespole panuje pełna mobilizacja – dodaje.

Skórski podkreśla, że w zespole panuje bardzo dobra atmosfera, która pomaga siatkarzom na boisku. – Nie mamy z tym najmniejszych problemów, każdy z nas bardzo ambitnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do treningów. Jesteśmy świadomi na co nas stać i o co walczymy – twierdzi podopieczny Jerzego Strumiło. Gdańszczanie po 18. kolejkach spotkań są liderem I ligi mężczyzn, a już w sobotę staną przed szansą powiększenia przewagi nad drugim Fartem Kielce, który w ten weekend będzie pauzować. – Fart przez długi czas był liderem I ligi, ale w końcu udało się nam go wyprzedzić. W tej chwili mamy nad nim trzy punkty przewagi i nie ukrywamy, że do play-off chcemy przystąpić z jak najwyższego miejsca – kończy przyjmujący ekipy znad Bałtyku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved