Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wojciech Stępień: Fajnie byłoby awansować

Wojciech Stępień: Fajnie byłoby awansować

fot. archiwum

- Nikt nie wywiera na nas presji awansu. Dlatego podchodzimy spokojnie do najbliższych spotkań. - powiedział w rozmowie dla portalu RadomSport.pl przed startem pierwszej rundy play-off Wojciech Stępień, drugi trener Czarnych Radom.

Rafał Kowalski, RadomSport.pl: – Jak w perspektywie ostatniej porażki z Ósemką Siedlce zespół przygotowywał się do najbliższych spotkań? Jaki wpływ miała dwutygodniowa przerwa?

Wojciech Stępień:W Siedlcach zespół przeszedł jakby obok meczu. Tylko momentami zawodnicy podejmowali walkę z przeciwnikiem. Do najbliższego spotkania przygotowywaliśmy się normalnie, tak jak do każdego innego. Trochę więcej miejsca poświęciliśmy jedynie zajęciom taktycznym. Dzięki przerwie mieliśmy po prostu więcej czasu na trening i rozpracowanie przeciwnika przed sobotnim pojedynkiem. Mogliśmy dopracować pewne elementy.

Czy przed wyjazdem do Siedlec macie do dyspozycji wszystkich siatkarzy?Marcin Obremski dopiero zaczął lekko truchtać i atakować. Jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania, dlatego zapewne wzmocni nas ktoś z drużyny Jadaru. Pozostali są zdrowi i mamy nadzieję, że tak pozostanie do soboty.

Co do celów Czarnych, zdania są podzielone – jedni mówią, że waszym celem na ten sezon był awans, drudzy – miejsce w czołowej czwórce. Jakie w rzeczywistości są wasze oczekiwania?

Nikt nie wywiera na nas presji awansu. Dlatego podchodzimy spokojnie do najbliższych spotkań. Wiadomo, że byłoby fajnie awansować i każdy z nas tego chce. Problem jest jednak w tym, że nie wiadomo czy jesteśmy gotowi do gry na zapleczu PlusLigi. I to zarówno pod względem finansowym, jak i kadrowym.

Z jakimi aspiracjami jedziecie więc do Siedlec?

Chcemy wygrać tam minimum jedno spotkanie. Jak będzie – zobaczymy.

Rozmawiał Rafał Kowalski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved