Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Jadar o odbicie się od dna, ZAKSA o fotel wicelidera

PlusLiga: Jadar o odbicie się od dna, ZAKSA o fotel wicelidera

fot. archiwum

W piątek Jadar Radom podejmować będzie w zaległym spotkaniu PlusLigi ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha zagrają o fotel wicelidera, podopieczni Jana Sucha o punkty, dzięki którym opuszczą ostatnie miejsce w tabeli.

Nie ulega wątpliwości, że dla obu drużyn będzie to bardzo ważny pojedynek. Faza zasadnicza PlusLigi dużymi krokami zbliża się ku końcowi, więc zarówno jedni jak i drudzy chcieliby dopisać do swojego dorobku trzy oczka. Dla gospodarzy zwycięstwo byłoby cenną zaliczką przed najważniejszymi spotkaniami sezonu z AZS Politechniką Warszawską, AZS-em UWM Olsztyn i Siatkarzem Wieluń. Przypomnijmy, że podopieczni Jana Sucha w chwili obecnej zamykają tabelę PlusLigi.

Z kolei goście w przypadku zwycięstwa obejmą fotel wicelidera, spychając na 3. miejsce drużynę Domexu Tytana AZS Częstochowa. – Przeciwnik może i wydaje się być łatwiejszy, ale na ich terenie, gdzie hala jest specyficzna, mogą być groźni. Zresztą, jak liga już nie raz pokazała, nie ma słabych przeciwników i każdy z każdym może wygrać – uważa Grzegorz Pilarz, rozgrywający ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – Gramy mecz za meczem i z tego względu do spotkania ze Skrą przygotowywaliśmy się zaledwie trzy dni. Teraz mamy cały tydzień spokojnej pracy, dlatego tym bardziej nie powinniśmy się obawiać meczu z Jadarem. Niemniej jednak trzeba być skoncentrowanym tak jak w każdym meczu i zagrać na swoje 100% – kontynuuje.

Niekwestionowany faworyt wydaje się  więc być jasny. Czy piątkowy wieczór przyniesie nam jednak niespodziankę i Jadar odbije się od dna? Chcących poznać odpowiedź na to pytanie zapraszamy do naszego serwisu już jutro o godzinie 18.00.źródło: inf. własna, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved