Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Ósemka Siedlece przed I rundą fazy play-off

Ósemka Siedlece przed I rundą fazy play-off

fot. archiwum

Siedlczanie zakończyli fazę zasadniczą rozgrywek. Z osiemnastu pojedynków zwycięsko wyszli z 12 spotkań gromadząc w sumie 38 punktów i zajmując drugie miejsce w tabeli grupowej. Dobry występ siedleckich siatkarzy doprowadził ich do I rundy fazy play-off.

Zwycięstwo w ostatniej kolejce zapewniło Ósemce pewien komfort, mianowicie pierwsze dwa spotkania rozgrywane będą na siedleckiej hali przy dopingu miejscowej publiczności.

Już w ten weekend rozpocznie się gorący czas i ogrom emocji. Przed Ósemką starcie z Czarnymi Radom. Zwycięska drużyna awansuje do finału play-off natomiast dla przegranej zakończą się już rozgrywki sezonu 2009/2010. Zespoły walczyć będą do 3 wygranych meczy a od wyniku poszczególnych spotkań zależeć będzie jak szybko wyłoni się zwycięzca.

Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Czarni Radom w I rundzie byli bardzo mocną drużyną, natomiast w rundzie rewanżowej ich moc systematycznie opadała wraz z pojawiającymi się kontuzjami kluczowych zawodników. W 18. kolejce poziom ich gry był bardzo niski, co wykorzystała Ósemka i wywalczyła drugą pozycję w tabeli. To, jaka jest obecna forma Czarnych okaże się już w najbliższy weekend. Nie ulega jednak wątpliwościom, że będzie to zacięta rywalizacja i walka do ostatniego gwizdka.Faza play-off to zupełnie inny rodzaj rywalizacji. Tu liczy się wytrzymałość, odpowiednia strategia i dyspozycja zawodników. Drużyny grają mecz w sobotni wieczór i niedzielne przedpołudnie. Każde ze spotkań może trwać 5 setów. 10 partii rozegranych w tak krótkim czasie będzie nie lada wyzwaniem dla każdego zawodnika.

Mecz pomiędzy Ósemką Siedlce a RCS Czarnymi Radom rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 oraz w niedzielę o godzinie 12:00 w hali OSiR przy ul.Prusa 6.

źródło: osemkasiedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved