Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Lutowe plany Daniela Castellaniego

Lutowe plany Daniela Castellaniego

fot. archiwum

Od połowy stycznia Daniel Castellani rozpoczął tournee po Polsce, aby poobserwować kadrowiczów. Plany nieoczekiwanie przerwał mu wypadek syna Ivana. Teraz szkoleniowiec zamierza kontynuować obserwację gry reprezentantów.

Najpierw zamierza uczestniczyć w Meczu Gwiazd Północ – Południe, a wieczorem w sobotę będzie gościem Gali Siatkarskie Plusy. Castellani jest także nominowany do nagrody dla Trenera Roku 2009. Oprócz niego o to zaszczytne miano walczą: Piotr Makowski, Jerzy Matlak, Sławomir Robert oraz Bogdan Serwiński.

Dalsze jego plany obejmują wizytę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Tam odbędzie rozmowę z Grzegorzem Rysiem na temat współpracy, a także poobserwuje treningi juniorów.

Szkoleniowiec kadry w połowie lutego chce wybrać się do Aten na spotkanie Ligi Mistrzów Panathinaikosu z Dynamem Moskwa. Celem tej wizyty ma być rozmowa z Pawłem Zagumnym na temat udziału zawodnika w Lidze Światowej.Ten wyjazd nie jest jeszcze pewny. Daniel tylko luźno o nim wspominał. Decyzję czy do wyjazdu dojdzie, podejmiemy dopiero po przylocie Castellaniego do Polski – powiedział portalowi sports.pl kierownik reprezentacji Marek Brandt. Rozgrywający Panathinaikosu chciałby bowiem w powodów rodzinnych otrzymać wolne, zaś trenerowi zależy, aby w kilku meczach skorzystać z zawodnika.

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved