Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w Meczu Gwiazd PlusLigi i PlusLigi Kobiet

Zmiany w Meczu Gwiazd PlusLigi i PlusLigi Kobiet

fot. archiwum

Zakończyło się głosowanie kibiców na składy Meczu Gwiazd PlusLigi oraz PlusLigi Kobiet. Jednak nie do końca spełni się wola widzów siatkówki. Na warszawskim Torwarze nie zobaczymy Stephana Antigi, Piotra Nowakowskiego oraz Mai Tokarskiej.

Ważniejsze rzeczy na głowie będzie miała zawodniczka PTPS Piła, Maja Tokarska. W związku z tym w drużynie Zachodu zagra Katarzyna Mróz, siatkarka Centrostalu Bydgoszcz. – Wiadomość o powołaniu na ten pojedynek otrzymałam w poniedziałek od trenera Piotra Makowskiego. Nie ukrywam, że jest to dla mnie spore wyróżnienie i niezwykle sympatyczna sprawa. Będę miała możliwość gry wśród najlepszych siatkarek ligi – powiedziała poratlowi sportowabydgoszcz.pl środkowa bydgoskiego zespołu.

To jednak nie koniec zmian w składach. Wśród mężczyzn z ekipy Północy wypadł Stephane Antiga, który cierpi na kontuzję kolana. Musi teraz poddać się rehabilitacji. Zastąpi go Martin Sopko z bydgoskiej Delecty. "Wypadnięcie Antigi spowodowało też, że jego miejsce w szóstce zajął Gruszka. Rezerwowym atakującym jest z kolei Szymański " – pisze Gazeta Pomorska.

Ostatnią zmianą jest pojawienie się Patryka Czarnowskiego w zamian za Piotra Nowakowskiego, który został nominowany do drużyny Południa. Środkowy AZS Częstochowa boryka się z lekką kontuzją barku i bezpieczniejszy będzie dla niego odpoczynek.Mecz Gwiazd PlusLigi "Północ – Południe" rozpocznie się w sobotę o godz. 14.45, transmisja z tego wydarzenia na antenach Polsatu Sport i TV4.

źródło: inf. własna, plusliga.pl, sportowabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved