Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > XII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

XII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu minioną sobotę w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się XII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

Bieżąca kolejka rozgrywek zarówno w Ekstraklasie kobiet jak i mężczyzn nie przyniosła żadnych większych zmian w tabeli. Swoje mecze wygrywali faworyci i nie odnotowaliśmy żadnej, choćby najmniejszej niespodzianki. Prawdziwe emocje będą dopiero w następnej kolejce, kiedy to w bezpośrednim meczu o awans do pierwszej czwórki zmierzą się drużyny ACERO Lamia ElmaRK i Fantom.

O wiele ciekawiej prezentowały się pojedynki w niższych ligach. Tam nie zabrakło sensacyjnych rozstrzygnięć. W I lidze mężczyzn zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Dalkia Łódź pokonała lidera Cyrańscy Team (3:2) i w dalszym ciągu ma realne szanse walczyć w tym sezonie o medale. W pozostałych spotkaniach również nie zabrakło emocji – dopiero piąte sety zadecydowały o zwycięstwie zespołów Filar Pajszczyk (3:2 z Venta PAO) oraz Iskry (3:2 z Bejłocz).

W II lidze mężczyzn drugą w sezonie porażkę odnotowała prowadząca w rozgrywkach od początku sezonu drużyna Piwożłopy. Sprawcą niespodzianki było AMC, które wygrało 3:1. Kluczowe znaczenie dla układu tabeli przed play-offami, będą jednak miały mecze następnej kolejki pomiędzy Easy a AMC oraz Energeo a Społeczną Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania.W III lidze mężczyzn prawdziwą sensacją sprawił Dell, który pokonał prowadzącą od początku rozgrywek drużynę Dirty Dozen (3:2). Porażkę lidera wykorzystała Izba Celna , która po zwycięstwie z Blachami Pruszyński VT została samodzielnym liderem. Sporą niespodziankę sprawił zespół beniaminka rozgrywek, który pokonał aspirującą do medalu Delectę (3:1).

Ze względu na rozpoczynające się w następnym tygodniu ferie, kolejne mecze organizatorzy zaplanowali dopiero za miesiąc tj. na 06.03.2010 (sobota). Spotykamy się jak zwykle w godzinach 9-15 w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Dąbrówki 1 (Olechów)

Wyniki XII kolejki

Ekstraklasa kobiet:

TKKF Dzikusy K I – Salos św. Teresa 3:1

Volleydolls – Lider 0:3

Jutrzenka – Dream Team 0:3

 

Ekstraklasa mężczyzn

PGE ŁZE S.A. – Superata 1:3

TKKF Dzikusy M – Fantom 3:0

Lozamet – Uniwersytet Medyczny 3:0

ACERO Lamia ElmaRK – LUKS Sokół Rzgów I 3:1

 

I liga mężczyzn

Dalkia Łódź – Cyrańscy Team 3:2

Filar Pajszczyk Co. – Venta PAO 3:2

Popularni – PKO BP Bankowy OFE 0:3

Bejłocz – Iskra 2:3

 

II liga mężczyzn

Energeo – Brukland 0:3

ZWiK – Easy 0:3

AMC – Piwożłopy 3:1

 

SWSPiZ – Volley Team 3:2


III liga mężczyzn

Bytnarówka 29 LO – Smartszop Boyz 0:3

Dirty Dozen – Dell 3:2

Izba Celna – Blachy Pruszyński VT 3:0

Delecta – Frontica 1:3

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved