Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Czego zabrakło? Zwycięstwa

Patryk Czarnowski: Czego zabrakło? Zwycięstwa

fot. archiwum

Patryk Czarnowski w rozmowie ze „Strefą Siatkówki" po sobotnim, przegranym spotkaniu z Resovią, stwierdził krótko: - Tym razem akurat Rzeszów był lepszy. Zawodnik docenił zwłaszcza klasę wybranego MVP spotkania Rafaela Redwitza.

Dwa tygodnie temu rozegraliście finał marzeń w Pucharze Polski. Dziś wasza gra już tak nie wyglądała…

– Czego zabrakło? Zwycięstwa na pewno zabrakło. Przegraliśmy ten mecz 1:3. Był to dosyć ciężki mecz dla nas. Myślę, że Rzeszów dzisiaj miał przewagę, jeżeli chodzi o element zagrywki. Tak jak zwykle zresztą, bo słyną właśnie z mocnego serwisu. Wchodzili na zagrywkę i seriami robili punkty. Ciężko było ich przełamać. To chyba było niezbyt dla nas dobre…

Resovia dobrze zagrała dziś jako zespół. Czy któryś z zawodników jednak bardziej dał wam się dziś we znaki?– Indywidualnie nie chciałbym tutaj nikogo wywyższać. Tak jak mówiłem, odrzucili nas od siatki i ustawiali wysoki podwójny, potrójny blok i umieli łatwiej rozegrać wszystkie akcje w kontrataku. Redwitz grał bardzo szybko. Ciężko było wyczytać, gdzie będzie rozegranie. Rzeszów dzisiaj akurat był lepszy.

Niedawno wywalczyliście Puchar Polski i wygląda na to, że to trochę was rozprężyło…

– Nie, powiedziałbym nawet, wręcz przeciwnie. Powinien nam zapewnić taki luz psychiczny i powinniśmy grać troszeczkę inaczej. Troszeczkę prościej powinno nam się grać. Ale trafiliśmy akurat na dwa mocne zespoły zaraz po tym pucharze. Te zespoły były w finale w tamtym roku, są to bardzo mocne. Akurat przegraliśmy te mecze. Mam nadzieję, że pozostałe będą wyglądała troszeczkę inaczej czyli na naszą korzyść. Ciężko tutaj zaraz powiedzieć, że zaraz będziemy wygrywać wszystkie mecze, wiadomo jakimi zespołami jest Rzeszów i Bełchatów.

* Rozmawiała Ewa Staszewska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved