Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Kontuzja i operacja nie mogą być dla mnie alibi

Michał Winiarski: Kontuzja i operacja nie mogą być dla mnie alibi

fot. archiwum

Po ciężkiej kontuzji i zabiegu operacyjnym na ligowe i europejskie parkiety powrócił jeden z podstawowych zawodników bełchatowskiej Skry - Michał Winiarski. Siatkarz jest zadowolony ze swojej postawy m.in. w ostatnim meczu z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Michał Winiarski przyznaje, że z meczu na mecz gra mu się coraz lepiej, jednak do pełnej dyspozycji, jeszcze trochę brakuje. Przed dwoma tygodniami Skra rozegrała spotkanie Ligi Mistrzów z CAI Teruel.

– Na pewno z Kędzierzynie zagrałem lepiej niż z Hiszpanami, ale wciąż brakuje mi zgrania z kolegami, a także ogrania, co jest naturalne po długiej przerwie – przyznaje w wywiadzie dla gazety.pl Michał Winiarski.

Od dwóch tygodni ćwiczę jednak na maksymalnych obrotach, więc z dnia na dzień powinno być lepiej. Uważam, że nie powinno się już oceniać mnie przez pryzmat kontuzji i operacji. To już nie może być żadnym alibi dla mnie.Winiarski do treningu w pełnym zakresie powrócił zaledwie 2 tygodnie temu. – Wcześniej robiłem tyle, ile mogłem – tłumaczy zawodnik. – Teraz już nic mnie nie boli, więc mogę ćwiczyć bez żadnej taryfy ulgowej. Mało tego, podczas treningów fizycznie czuję się lepiej niż przed kontuzją. Mój bark został bardzo wzmocniony, dlatego w ataku uderzam piłkę mocniej niż w poprzednim sezonie.

* Z zawodnikiem rozmawiał Jarosław Bińczyk (Gazeta Wyborcza Łódź)
** Czytaj więcej w gazeta.pl

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved