Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michal Masny: Graliśmy swoją siatkówkę

Michal Masny: Graliśmy swoją siatkówkę

fot. archiwum

- Myślę, że dla kibiców było to interesujące spotkanie. Z jednej i z drugiej strony było widać dobrą grę oraz rywalizację - powiedział po meczu ze Skra rozgrywający ZAKSY, Michal Masny. - Wielka szkoda, że mecz się zakończył naszą przegraną.


Przed meczem zapowiadaliście walkę i było to widać na boisku. ale czegoś wam zabrakło, czego ?

Michał Masny:Wielka szkoda, że mecz się zakończył naszą przegraną. Dobrze, że chociaż zdobyliśmy punkt. Cały mecz wyglądał dobrze, ale w końcówce piątego seta zabrakło przyjęcia i ataku. Szkoda.

Twój kolega z drużyny, Kamil Kacprzak mówił, że do przegranej w dużej mierze przyczyniło się słabsze przyjęcie w tie-breaku.Ciężko powiedzieć. Może i Kamil ma racje. Było gorsze przyjęcie, ale i nie radziliśmy sobie w ataku. Gdyby ktoś skończył piłkę wcześniej o trzy punkty to teraz pewnie nie rozmawialibyśmy o słabym przyjęciu. Także nie tylko przyjęcia, ale również atak mieliśmy słabszy w piątej partii.

Który element sprawił wam największy problem?

Dzisiaj graliśmy swoją siatkówkę, drużyna z Bełchatowa również. Myślę, że dla kibiców było to interesujące spotkanie. Z jednej i z drugiej strony było widać dobrą grę oraz rywalizację. Szkoda tylko, że się tak kiepsko dla nas skończyło to spotkanie.

W najbliższy piątek rozegracie mecz w Radomiu.

Trudny mecz bo gramy na wyjeździe i Jadar jest zawsze niebezpieczny u siebie. Dlatego musimy być skoncentrowani na maksa i zagrać tak samo jak dzisiaj.

Wracając do dzisiejszego spotkania to czuliście pomoc kibiców?

Jasne, że tak. Zawsze gra się dobrze gdy jest pełna hala tak jak dzisiaj. Kibice na tym meczu stworzyli wspaniałą atmosferę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved