Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy Orła mistrzem województwa lubuskiego

Juniorzy Orła mistrzem województwa lubuskiego

fot. archiwum

Młodzi siatkarze Orła Międzyrzecz dzięki wygranym nad zespołami z Gubina i Zielonej Góry zapewnili sobie awans do dalszej fazy Mistrzostw Polski Juniorów. Międzyrzeczanie będą także gospodarzami jednego z turniejów 1/4 finału tych rozgrywek.

Gospodarze nie mieli większych problemów z pokonaniem ekipy z Gubina. W ich szeregi wdarło się niewielkie rozprężenie w trzeciej partii, w której ulegli do 16, ale czwarta odsłona ponownie potoczyła się po ich myśli. Dzięki temu zwyciężyli 3:1. Jednak Trzyna-Stka Zielona Góra również nie miała problemów z odniesieniem wygranej nad drużyną z Gubina i o tym, kto zostanie mistrzem województwa Lubuskiego miała zadecydować bezpośrednia konfrontacja między podopiecznymi Wojciecha Rędziaka, a zawodnikami z Zielonej Góry.

Pojedynek był bardzo zacięty. Pierwsza odsłona padła łupem gospodarzy, którzy zwyciężyli 29:27, ale kolejne dwie partie potoczyły się na korzyść gości i to oni byli bliżej osiągnięcia sukcesu. Juniorzy Orła nie zamierzali się poddawać i doprowadzili do tie-breaka, którego również rozstrzygnęli na swoją korzyść i dzięki temu awansowali do dalszych gier w Mistrzostwach Polski Juniorów.

źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved