Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sparingowe plany Farta Kielce

Sparingowe plany Farta Kielce

fot. archiwum

Przed siatkarzami Farta Kielce przerwa w rozgrywkach ligowych, którą zamierzają spędzić przygotowując się najważniejszych spotkań w sezonie. Popularni "farciarze" zajmują bowiem aktualnie drugie miejsce w tabeli i są jednymi z faworytów do awansu do PlusLigi.

Przerwa ta związana jest z przełożeniem meczu osiemnastej kolejki przeciwko zespołowi Morza Bałtyk Szczecin. Spotkanie to odbędzie się 23 lutego o godzinie 19.00. W następnej kolejce podopieczni Dariusza Daszkiewicza będą natomiast pauzować, a na ligowych parkietach pojawią się dopiero w środę 17 lutego kiedy to w Kielcach przyjdzie im walczyć z Orłem Międzyrzecz.

Od piątku wicelider tabeli znajduje się na zgrupowaniu w Kielnarowej pod Rzeszowem – Warunki zakwaterowania i do pracy mamy tu naprawdę znakomite. Jestem tu z zespołem pierwszy raz i bardzo dobrze to wygląda. Cisza, spokój… Tak udało się nam ułożyć zajęcia, że nawet na tej dużej hali jesteśmy sami- opowiedział Gazecie Wyborczej szkoleniowiec Farta Kielce.

Dariusz Daszkiewicz planuje rozegranie dwóch sparingów – z Karpatami Krosno i Energetykiem Jaworzno. Ten ostatni, zaplanowany na nadchodzącą środę nie jest jeszcze potwierdzony.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved