Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Statuetka Harnasia dla Anny Barańskiej i BKS-u Aluprof Bielsko-Biała

Statuetka Harnasia dla Anny Barańskiej i BKS-u Aluprof Bielsko-Biała

fot. archiwum

Już po raz drugi z rzędu miano najlepszego sportowca Bielska-Białej powędrowało w ręce siatkarki BKS Aluprofu Bielsko-Biała. W zeszłym roku z nagrody cieszyła się Katarzyna Gajgał. Tym razem statuetkę Harnasia odebrała Anna Barańska.

W piątek 5 lutego w ratuszu w Bielsku-Białej odbyła się uroczysta gala, na której prezydent miasta Jacek Krywult wręczał nagrody za największe osiągnięcia sportowe w roku 2009. W kategorii na najlepszego sportowca stolicy Podbeskidzia zwyciężyła przyjmująca BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, Anna Barańska. Kapitan reprezentacji Polski imponowała formą w minionym roku. Ponadto jej dorobek powiększył się o wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal Mistrzostw Europy.

Zwycięstwo w kategorii najlepszej drużyny roku 2009 odniosła ekipa wicemistrzyń Polski, mająca również na koncie zwycięstwo w Pucharze Polski, BKS Aluprof Bielsko-Biała. W imieniu zespołu nagrodę odebrała Dorota Świeniewicz.

Warto wspomnieć, że na uroczystości pojawił się również były trener BBTS-u Bielsko-Biała, Grzegorz Wagner, który odebrał statuetkę z okazji 100-lecia bielskiego sportu. Uroczystość upamiętniająca tę rocznicę miała miejsce w październiku 2009 roku, jednak obecny szkoleniowiec akademików z Częstochowy nie mógł być na niej obecny.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved