Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Kaczmarek: W dole tabeli będzie teraz ścisk

Michał Kaczmarek: W dole tabeli będzie teraz ścisk

- W pierwszym secie mieliśmy przewagę kilku punktów. Potem jednak Częstochowa zaskoczyła, stało się jak się stało i wygrali - dzielił się wrażeniami po przegranym meczu w Częstochowie środkowy Jadaru Radom, Michał Kaczmarek.

W trzecim secie siatkarze Jadaru przegrywali już z AZS 21:24. Wówczas na zagrywkę wszedł Maciej Pawliński, dzięki któremu radomianie wyrównali stan seta. – Jak zobaczyłem Maćka na zagrywce, to pomyślałem, ze jest szansa. On rzeczywiście potrafi skutecznie zagrywać i tak zrobił. Szkoda tej zagrywki, w której był minimalny aut. Gdyby to weszło, to myślę, że my byśmy wygrali tego seta – mówił po meczu Michał Kaczmarek.

Najwięcej „szkody" podopiecznym Jana Sucha w sobotnim meczu wyrządził Bartosz Janeczek. W ataku był nie do zatrzymania, kończąc wiele ważnych piłek. – Bartek w większości spotkań kończy wiele piłek. Dziś tez byliśmy na to przygotowani, ale niezbyt nam się to udało – zauważa środkowy Jadaru.

Po porażce w Częstochowie i zwycięstwie Politechniki w Olsztynie Jadar Radom spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Ma tyle samo punktów co Siatkarz Wieluń oraz punkt straty do stołecznej drużyny. – W dole tabeli będzie teraz ścisk. Wszystko się rozstrzygnie w meczach pomiędzy nami, Olsztynem, Warszawą i Wieluniem. Potraciliśmy ważne punkty, szkoda, bo teraz by się grało na mniejszym stresie – twierdzi Michał Kaczmarek. – Jak jest większe ciśnienie, to ciężej się gra – dodaje.

źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka