Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni zwyciężają w sparingu

Czarni zwyciężają w sparingu

fot. archiwum

Pzygotowujący się do drugoligowej rundy play off zespół Czarnych Radom rozegrał mecz sparingowy z STS-em Skarżysko-Kamienna. Podopieczni Jacka Skroka wystąpili w nieco eksperymentalnym składzie, nie mieli jednak kłopotów z odniesieniem zwycięstwa.

Spotkanie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu miało typowo szkoleniowy charakter. Po rozegraniu czterech setów, zespoły zagrały jeszcze jeden dodatkowy, w nim górą również byli gospodarze.

Mieliśmy możliwość przećwiczenia w warunkach meczowych kilku wariantów taktycznych – informuje Jacek Skrok. Jak wypadł sprawdzian? – Nie wszystko jeszcze funkcjonuje, tak jak byśmy sobie tego życzyli. Przed czekającą nas konfrontacją z Siedlcami na pewno więcej czasu będziemy musieli poświęcić współpracy między blokiem, a obroną – podkreśla trener Czarnych.

Potyczka z STS-em była kolejną grą szkoleniową drugoligowca z Radomia. Przed kilkoma dniami podopieczni Jacka Skroka rozegrali sparing z juniorami swojego klubu. W nim również byli górą.Czarni – STS Skarżysko-Kamienna 3:1

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved