Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Benjamin Hardy: Chcemy utrzymać wysoką pozycję

Benjamin Hardy: Chcemy utrzymać wysoką pozycję

fot. archiwum

Obok meczu w Kędzierzynie, bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek w Jastrzębiu. Zdobywcy Pucharu Polski, Jastrzębski Węgiel podejmował będzie Resovię Rzeszów. - Motywacji na pewno nam też nie zabraknie. Będziemy chcieli udowodnić, że finał to nie był nasz jednorazowy wystrzał - mówi Benjamin Hardy.

W finale krajowego pucharu podopieczni Roberta Santilliego w tie-breaku pokonali właśnie drużynę z Rzeszowa. – Zdajemy sobie sprawę z siły i wartości zespołu z Rzeszowa. Finał PP mógł się równie dobrze zakończyć ich zwycięstwem. Motywacji na pewno nam też nie zabraknie. Będziemy chcieli udowodnić, że finał to nie był nasz jednorazowy wystrzał i jesteśmy w stanie pokonać ich również w lidze – mówi w wywiadzie dla Super Nowości Australijczyk.

Obie drużyny prezentują wyrównany poziom. Świadczyć może o tym wynik finałowego spotkania pucharu, gdzie jastrzębianie zwyciężyli po zaciętym spotkaniu dopiero w tie-breaku. Tym razem pewnie będzie podobnie. – Ciężko jest prorokować jak będzie wyglądał mecz. Kluczowymi elementami będą przyjęcie i zagrywka. Mamy nadzieje, że wykorzystamy atuty naszej hali i wstrzelimy się zagrywką – upatruje szans na wygraną Hardy.

W minionej kolejce jastrzębianie w Bełchatowie ulegli w czterech setach mistrzom Polski. Był to bezpośredni weekend po pucharowych finałach. Hardy, podobnie jak trener Santilli po meczu w hali Energia, przyznał, że do meczu ze Skrą ekipa z Jastrzębia nie przygotowała się w stu procentach. – Wiadomo, że po wywalczeniu takiego sukcesu, jakim było zdobycie PP, ciśnienie trochę spadło. Zresztą cały tydzień poprzedzający mecz w Bełchatowie był poświęcony na różnego rodzaju prezentacje, zbieranie gratulacji i ciężko nam było trenować. Nie zmienia to jednak faktu, że Skra zagrała świetne spotkanie – mówi w Super Nowościach Hardy.źródło: inf. własna, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved