Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra w Kędzierzynie bez Antigi

Skra w Kędzierzynie bez Antigi

fot. archiwum

Stephane Antiga przejdzie w sobotę zabieg artroskopii kolana w jednej z łódzkich klinik - poinformował serwis podsiatka.pl. Francuz nie będzie mógł trenować przez około dwa tygodnie. Nie zagra więc w szlagierowym niedzielnym meczu w Kędzierzynie-Koźlu.

Stephane Antiga urazu nabawił się na jednym z treningów. Dla Francuza to dramat, bo ostatnio był w wyśmienitej formie. W sobotę w meczu z Jastrzębskim Węglem zanotował aż 84 procent skuteczności w ataku i został wybrany najlepszym graczem meczu.

Do Kędzierzyna-Koźla na mecz z ZAKSĄ, który odbędzie się w niedzielę, Skra pojedzie zatem z trójką przyjmujących – Bartoszem Kurkiem, Michałem Winiarskim i Michałem Bąkiewiczem.

Oderwał mu się kawałek chrząstki – opowiada Gazecie Wyborczej trener Jacek Nawrocki.To powoduje ból uniemożliwiający skakanie. Poza tym jeśli odłamek dostanie się do więzadeł, może je uszkodzić. Powiedziałem mu, że dla nas priorytetem jest Final Four, ale jeśli uważa, że ważniejsze są dla niego mistrzostwa, nie będziemy na niego wywierać presjiStephane to wspaniały człowiek i wielki zawodnik, dlatego dostał od nas wolną rękę w wyborze sposobu leczenia – mówią zgodnie prezes klubu Konrad Piechocki i trener.

źródło: gazeta.pl, podsiatka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved