Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Kobieta zmienną jest

I liga: Kobieta zmienną jest

fot. archiwum

Jak informuje „Gazeta Wyborcza" w zespole Budowlanych Toruń nie zagra już Michalina Liss. Zawodniczka postanowiła rozwiązać kontrakt w trakcie sezonu, ale później zrezygnowała z tej decyzji z powodu pewnego zapisu w umowie...

Okazało się bowiem, że zerwanie kontraktu przez którąś ze stron w trakcie sezonu obarczone jest konsekwencją finansową. W tym wypadku zawodniczka, rozwiązując umowę, zobowiązana jest zapłacić klubowi 20 tysięcy złotych. Ale ten fragment siatkarka doczytała już po fakcie i szybko zdecydowała się powrócić do zespołu. Jednak klub nie chce jej przyjść z powrotem w swoje szeregi.

Mariusz Soja, szkoleniowiec Budowlanych Toruń, w rozmowie dla „Gazety Wyborczej" powiedział: – Jej zachowanie jest niewytłumaczalne. Obrażanie drużyny to sprawa nie do wybaczenia. Zauważyłem, że teraz atmosfera w zespole jest wręcz znakomita.

Nic zatem dziwnego, że ani działacze, ani trener czy zawodniczki nie widzą Michaliny Liss w swoich szeregach. Co więcej zespół radzi sobie doskonale na ligowych parkietach. Zwycięstwo nad Sokołem Chorzów w środę było piątą wygraną torunianek z rzędu, a zespół plasuje się w tabeli na wysokim czwartym miejscu. Trener Soja cieszy się, że wszelkie problemu drużyny nie wpłynęły na sportowy aspekt.Same zawodniczki mają apetyt na jeszcze więcej sukcesów. – Wygrałyśmy pięć meczów z rzędu i to przeciwnicy powinni nas się obawiać. Myślę, że ten luz bardzo może nam pomóc – powiedziała Maja Soja w rozmowie dla „Gazety Pomorskiej" o najbliższym spotkaniu z ekipą z Rumi.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved