Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Punkt Jedynki w Ostrowcu Świętokrzyskim

I liga: Punkt Jedynki w Ostrowcu Świętokrzyskim

fot. archiwum

W kolejnym bardzo ważnym dla siebie spotkaniu zawodniczki Jedynki Aleksandrów Łódzki spisały się dużo lepiej niż to ostatnio bywało. Wyszły na parkiet bardzo skoncentrowane, z ogromną wolą zwycięstwa, ale ostatecznie uległy 2:3 AZS KSZO Ostrowiec Św.

Od początku meczu na rozegraniu desygnowana została Aleksandra Przepiórka i trzeba powiedzieć, że radziła sobie dobrze. Na bardzo dobrym poziomie, szczególnie w początkowych fazach meczu, funkcjonował także odbiór zagrywki i w związku z tym przyjezdne szybko wygrały dwie pierwsze partie, odpowiednio do 14 i 20.

Kolejne sety niestety nie przyniosły podtrzymania dobrej passy z początku i sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie. Aleksandrowianki obniżyły poziom prezentowany przez siebie i przegrały z kolei dwie następne odsłony meczu do 20 i 12. Przyczyn było wiele, trener Jacek Pasiński zmieniał ustawienie, na boisku pojawiały się kolejne zawodniczki. Nie zmieniało to jednak obrazu meczu i o ostatecznym rozstrzygnięciu miał decydować tie-break.

W decydującym secie trwała bardzo emocjonująca walka o każdy punkt i żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na kilka punktów, aż do jego końcówki. W tej części siatkarki Jedynki po kilku bardzo dobrych zagraniach odskoczyły na 13:10 i niestety "nie dokończyły dzieła". Po kilku dramatycznych zwrotach akcji przegrały niestety ostatnie wymiany i seta do 14.Autorem tekstu jest Arkadiusz Skibiński

AZS KSZO Ostrowiec Św. – Jedynka Aleksandrów Ł. 3:2
(14:25, 20:25, 25:20, 25:12, 16:14)

Jedynka: Michalkiewicz, Buchalska, Wiśniewska, Przepiórka, Wołoszyn, Rajkowska, Korzycka (libero) oraz Olczyk, Blomberg, Wankiewicz i Maryniak

Zobacz także:
Wyniki i tabela I ligi kobiet po 18. kolejce spotkań

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved