Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Nie ma już biletów na Final Four

Nie ma już biletów na Final Four

fot. archiwum

W dniach 10-11 kwietnia Łódź gościć będzie najlepszych siatkarzy Europy. Wszystko za sprawą rozgrywanego tam Final Four Ligi Mistrzów. Skra Bełchatów, jako gospodarz imprezy, ma zapewnione miejsce w turnieju.

Niestety, kto do tej pory nie zdecydował się na zakup biletu, z kibicowaniem Skrze na żywo może mieć spore problemy. Wszystkie wejściówki na dwa dni turnieju wyprzedane zostały w 96 godzin. Sytuacja ta nie powinna dziwić, wszak zainteresowanie siatkówką w naszym kraju jest ogromne, a wszelkie turnieje międzynarodowe organizowane w Polsce, odbywają się zazwyczaj przy pełnych trybunach.

Istnieje szansa, że Ci, którym biletu kupić się nie udało, będą mieli taką okazję po 15 lutego, kiedy to część wejściówek wróci do sprzedaży. Będzie to jednak ostatni dzwonek, gdyż, jak powiedział wiceprezes bełchatowskiego klubu, Grzegorz Stawinoga: – Nie zostawiliśmy żadnej puli do sprzedaży w kasach. Chyba, że nie wszystkie bilety rozejdą się w internecie. Wiemy już jednak, że rozeszły się wszystkie. Pozostaje tylko liczyć na to, że wypełnione do ostatniego miejsca trybuny łódzkiej Atlas Areny stanowić będą siódmego zawodnika Skry.

źródło: inf. własna, skra.pl, Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved