Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Suwalczanie z nadziejami przed meczem z Orłem

Suwalczanie z nadziejami przed meczem z Orłem

fot. archiwum

Siatkarze Ślepska Suwałki o włos, a byliby sprawcami największej niespodzianki w minionej kolejce rozgrywek I ligi mężczyzn. Jutro czeka ich kolejne trudne zadanie. Do Suwałk przyjeżdża Orzeł Międzyrzecz.

Podopieczni Adama Aleksandrowicza i Piotra Poskrobko żądni są rewanżu za porażkę w Międzyrzeczu, gdzie beniaminek I ligi mężczyzn uległ 1:3. Wprawdzie pozycja w tabeli nakazuje faworytów spotkania upatrywać w gościach z lubuskiego, jednak to ostatnie wyniki przemawiają za gospodarzami. W 17. kolejce wszak suwalczanie urwali punkt liderowi Fartowi Kielce i to na jego parkiecie, a Orzeł zdobył stracił dwa punkty w spotkaniu u siebie z Energetykiem Jaworzno.

Przeciwnik jest w naszym zasięgu i, zwłaszcza po meczu w Kielcach z optymizmem podchodzimy do środowego spotkania – mówi Piotr Poskrobko. –  W naszej grze widać poprawę i chcemy tę serię podtrzymać inkasując kolejne, oby tym razem trzy, punkty. Jeżeli zespół zagra poprawnie i ambitnie o wynik możemy być spokojni. W Kielcach zaskoczyliśmy rywali właśnie poprawną grą w każdym elemencie – dodaje drugi trener Ślepska.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved