Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Kibice nie zwlekają z kupnem biletów na Final Four

LM: Kibice nie zwlekają z kupnem biletów na Final Four

fot. archiwum

W poniedziałek w południe rozpoczęła się sprzedaż biletów na Final Four Ligi Mistrzów, który odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia w łódzkiej hali Atlas Arena. Już w pierwszym dniu kibice zarezerwowali niemal połowę wejściówek, co zaskoczyło władze klubu.

Po trzech i pół godzinie sprzedaży internetowej mamy zamówienia na 4,3 tys. biletów – powiedział w poniedziałek po południu w rozmowie dla „Gazety Wyborczej" Grzegorz Stawinoga, wiceprezes bełchatowskiego klubu.

Trzeba przyznać, że oferta dotycząca rodzajów wejściówek przygotowana przez PGE Skrę Bełchatów jest bogata i powinna zaspokoić różnorodne gusta. Bilety można rezerwować za pomocą stron www.skra.pl i www.kupbilet.pl. Można zakupić wejściówki tylko na jeden wybrany dzień lub dwudniowy karnet.

Dla kibiców wybierających się do Łodzi na cały weekend ta druga opcja jest zdecydowanie bardziej opłacalna. Karnety kosztują bowiem od 100 do 240 zł. Za wejściówki na sobotę trzeba zapłacić od 50 do 120 zł, zaś na niedzielę od 60 do 180 zł. Klub oferuje także bilety grupowe (15 osób), dla firm (10 osób) oraz rodzinne.Kibice muszą jednak pamiętać, że na opłacenie rezerwacji mają jedynie 12 godzin, a administratorzy serwisu www.kupbilet.pl radzą, aby wpłaty dokonywać od razu po zarezerwowaniu miejsc.

Co więcej szefowie klubu z Bełchatowa nie przewidują sprzedaży biletów w kasach. – Nie zostawiliśmy żadnej puli do sprzedaży w kasach. Chyba, że nie wszystkie bilety rozejdą się w internecie – podkreślił Grzegorz Stawinoga.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved