Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Szumielewicz: Trzeba zacząc zdobywać punkty

Grzegorz Szumielewicz: Trzeba zacząc zdobywać punkty

fot. archiwum

- Każda zdobycz punktowa będzie satysfakcjonująca. Oczywiście jedziemy tam po zwycięstwo. Każdy punkt jest dla nas na wagę złota - mówi Grzegorz Szumielewicz przed meczem Jadaru w Częstochowie. - Na wszystkie spotkania musimy wyjść bardzo skupieni,

W planach jest powiększenie PlusLigi. Jak odniesiesz się do tego pomysłu?

Grzegorz Szumielewicz:Na razie podchodzę do tego z dystansem i spokojem. Jeżeli będzie pewne, że taka decyzja zapadła to można się zastanawiać. Na dzień dzisiejszy jest to tylko sfera domysłów i planów.

Ardo Kreek po swojej krótkiej nieobecności, wrócił do treningów. Zobaczymy go w meczu z Częstochową?Mam nadzieję, że tak. Chcemy wyjść na ten mecz w jak najlepszym składzie. Chciałbym, żeby wszyscy zagrali.

Jaka zdobycz punktowa będzie was satysfakcjonowała w nadchodzącym meczu z AZS-em?

Myślę, że każda zdobycz punktowa będzie satysfakcjonująca. Oczywiście jedziemy tam po zwycięstwo. Każdy punkt jest dla nas na wagę złota.

Trener Such wspominał, że w Częstochowie możecie zagrać z trzema przyjmującymi na boisku. Robert Prygiel jest już w pełni sił, więc wracacie do starego ustawienia?

Trudno mi powiedzieć. Myślę, że wszystko wskazuje na to, że zagramy z Robertem na ataku. W jakim ustawieniu byśmy nie wyszli, zapewniam że będziemy mocno walczyć o zwycięstwo.

W podobnej sytuacji Jadar był rok temu, gdzie grał o zajęcie ósmej lokaty w tabeli. Historia lubi się powtarzać?

Na pewno trzeba zacząć zdobywać punkty. Każda zdobycz będzie bezcenna. Ugranie nawet dwóch setów Zaksie, czy Delecie będzie sukcesem. Na wszystkie spotkania musimy wyjść bardzo skupieni, żeby historia się nie powtórzyła.

Rozmawiał Kamil Górski – RadomSport.pl

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved