Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel wraca do pełnej dyspozycji

Robert Prygiel wraca do pełnej dyspozycji

fot. archiwum

Podczas gdy zespoły PlusLigi walczyły o ligowe punkty, Jadar radom rozgrywał wewnetrzny sparing, gdyż jego mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle został przełożony na 12 lutego. Trenera Jana Sucha najbardziej cieszy powrot do wysokiej formy atakującego Roberta Prygla.

Być może przymusowy odpoczynek wyjdzie radomianom na dobre. Jest czas na spokojne treningi oraz sprawdzenie różnych ustawień na boisku. Właśnie temu służył czterosetowy, wewnętrzny sparing, w którym Jan Such desygnował do boju wszystkich graczy, zmieniając przy tym szóstki w każdej partii.
– Najbardziej cieszy mnie pełne zdrowie i dobra forma Roberta Prygla. Jest mocny, skuteczny i szybki. Jego miejsce w wyjściowym składzie, w najblizszym meczu jest oczywiste – informuje serwis RadomSport.pl szkoleniowiec Jadaru.
Jan Such komplementuje także pozostałych swoich podopiecznych. Miłe słowo padło pod adresem Sirianisa Hernandeza i Wojciecha Żalińskiego, ale rownież Jakuba Buckiego i Karola Fryszkowskiego.

Najbliższy mecz Jadar rozegra na wyjeździe z AZS Częstochowa w sobotę 6 lutego. Pod Jasną Górę radomianie wyjeżdżają jednak tradycyjnie dzień wcześniej. – Czestochowa jest w dobrej formie, ale my rownież, więc zapowiada się ciekawy mecz. Chcemy zdobyć jakieś punkty – zapowiada Jan Such.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved