Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Prywatna nagroda dla Elżbiety Skowrońskiej

Prywatna nagroda dla Elżbiety Skowrońskiej

- Wygrana zawsze buduje. Przed nami dwa ciężkie mecze i będziemy musiały się do nich przygotować. Będziemy musiały popracować nad własnymi błędami, które ostatnio często popełniamy - mówiła po spotkaniu w Bydgoszczy Elżbieta Skowrońska.

Aleksandra Jagieło została wybrana MVP spotkania z Centrostalem Bydgoszcz. Statuetka jednak tylko przez chwilę należało do niej, bowiem została niemal natychmiast przekazana w ręce Elżbiety Skowrońskiej.Dla mnie to Ela zagrała świetnie i dała dobra zmianę. To moja prywatna nagroda dla Eli – powiedziała w Radio Polska Siatkówka kapitan Muszynianki. – Nie czuję się najlepszą zawodniczką meczu, ale serdecznie dziękuję za ten gest Oli. Muszę popracować trochę nad kończeniem piłek, nie spodziewałam się występu na tej pozycji i muszę się zacząć przygotowywać na taką ewentualność – dodawała Elżbieta Skowrońska.

Muszynianka wygrała w Bydgoszczy 3:1, ale początek meczu należał do Centrostalu. – Ciężko nam się dziś grało i Bydgoszcz to wykorzystywała. Grały bardzo dobrze zagrywka, dobrze przyjmowały i grały bardzo szybko, stad nasze problemy. Ciesze się, że w czwartym secie, w którym przegrywałyśmy już 11:15 potrafiłyśmy się sprężyć i wygrać – twierdzi Aleksandra Jagieło.

W pierwszym secie jakieś rozprężenie zdecydowało o porażce, mimo, ze trener nas uczulał, że po słabym meczu w Mielcu rywalki się zmobilizują i będzie to ciężki mecz. Cieszy to, że wygrałyśmy za trzy punkty, bo tie-breaki nam jakoś nie wychodziło ostatnio – dodaje Elżbieta Skowrońska.

Przed Muszynianką teraz ligowy mecz z MKS Dąbrowa Górnicza, a później wyjazd na pierwszy mecz play-off Ligi Mistrzyń do Bergamo. – Wygrana zawsze buduje. Przed nami dwa ciężkie mecze i będziemy musiały się do nich przygotować. Będziemy musiały popracować nad własnymi błędami, które ostatnio często popełniamy – mówi Skowrońska.

źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka