Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Karczmarzewska-Pura: Ten tydzień był bardzo spokojny

Agata Karczmarzewska-Pura: Ten tydzień był bardzo spokojny

fot. archiwum

Enion Energia MKS Dąbrowa Górnicza w 13. kolejce PlusLigi Kobiet pokonała Stal Mielec 3:0. MVP tego spotkania została wybrana Agata Karczmarzewska-Pura, zdobywczyni 14 punktów. - Teraz jesteśmy na fali wznoszącej - przyznała.

Michał Paździerski: Bardzo dobry dzisiejszy [niedzielny – przyp. red.] mecz. Wygrywacie już trzeci mecz z rzędu. Będą kolejne zwycięstwa?

Agata Karczmarzewska-Pura: Wiadomo, że gra się po to by wygrywać. Nam się to na razie udaje. Obyśmy tą dyspozycję utrzymały jak najdłużej, natomiast w sporcie jest różnie. Teraz jesteśmy na fali wznoszącej i oby tak było nadal.

Prezentujecie dobrą formę. Macie 3. miejsce w ligowej tabeli. Liczycie na coś więcej przed play-offami? Teraz zagracie z Muszyną i Bielskiem.Liczymy na to, że na pewno powalczymy. Jesteśmy w stanie wygrać przy dobrej naszej dyspozycji. Podkreślam tą dobrą dyspozycję, ponieważ to są bardzo dobre zespoły.

Czy już chociaż trochę odpoczęłyście po meczach w LM ?

Ten tydzień był bardzo spokojny. Był to jeden z pierwszych tygodni, które od poniedziałku do niedzieli miałyśmy tutaj, na miejscu. Także troszeczkę odpoczęłyśmy.

Jak pani oceni Dąbrowskich kibiców dzisiaj.?

Wspaniali. Oni są zawsze jak siódmy zawodnik. Bardzo, bardzo pomocni, ponieważ to są naprawdę wspaniali kibice. Niezależnie od wyniku, czy gramy dobrze czy gramy gorzej, czy wygrywamy czy przegrywamy, czuć ich obecność, że są z nami.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved