Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > XI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

XI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 30 stycznia w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się XI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W ekstraklasie kobiet mecz na szczycie zmienił układ w tabeli. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Lider pokonał TKKF Dzikusy I (3:1) i objął prowadzenie w rozgrywkach. Bardzo zacięty mecz stoczyły również drużyny Jutrzenki Bychlew i TKKF Dzikusy II Łódź. Minimalnie lepsze okazały się łodzianki, które wygrały 3:2.

W ekstraklasie mężczyzn nieustanna walka o wejście do pierwszej czwórki, gwarantującej walkę w play-off o mistrzostwo ligi. Podział punktów w meczu Superaty z Fantomem (3:2), przy porażce ACERO Lamii ElmaRK (1:3 z Lozametem) spowodował, że walka o premiowane miejsca rozegra się właśnie pomiędzy tymi trzema zespołami. Coraz lepiej prezentuje się Uniwersytet Medyczny, który pokonał PGE ŁZE S.A (3:1), a w najbliższym czasie będzie reprezentował nasze miasto w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych.

W I lidze mężczyzn kolejne niespodzianki. Dalkia Łódź pokonała notującą wyraźny spadek formy drużynę Venta PAO (3:1) i w dalszym ciągu utrzymuje szansę awansu do pierwszej czwórki. Prowadząca w I lidze drużyna Cyrańscy Team doznała porażki z drugą w tabeli Iskrą (1:3). Utrzymała wprawdzie pozycję lidera, ale jedynie przewagą lepszego stosunku setów.W II lidze mężczyzn na trzecie miejsce powrócił zespół SWSPiZ, który pokonał Brukland (3:1). Bez wątpienia było to jeden z najlepszych meczów rozegranych w tym sezonie w II lidze. Niespodziewane porażki odniosły Easy (2:3 z Volley Team) i AMC (2:3 z Energeo), a to oznacza, że oprócz zespołu Piwożłopy, szansę awansu do pierwszej czwórki zachowało jeszcze pięć drużyn.

W III lidze mężczyzn ogromną niespodziankę sprawił Dell, który pokonał doświadczoną, aspirującą do awansu Delectę (3:2). Nie sprawiły zawodu zespoły prowadzące w tabeli, które pewnie wygrały swoje mecze – Dirty Dozen (3:0 z LUKS Sokół Rzgów II) i Izba Celna (3:1 ze Smartszop Boyz).

Organizatorzy zapraszają na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 06 lutego (sobota) w godzinach 9:00-15:00 w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

 

Wyniki XI kolejki

 

Ekstraklasa kobiet

Volleydolls – Lejdis 3:0

TKKF Dzikusy K I – Lider 1:3

Jutrzenka – TKKF Dzikusy K II 2:3

 

Ekstraklasa mężczyzn

TKKF Dzikusy M – LUKS Sokół Rzgów I 3:0

Fantom – Superata 2:3

PGE ŁZE S.A. – Uniwersytet Medyczny 1:3

Lozamet – ACERO Lamia ElmaRK 3:1

 

I liga mężczyzn

Dalkia Łódź – Venta PAO 3:1

Filar Pajszczyk Co. – Popularni 3:1

Bejłocz – PKO BP Bankowy OFE 3:0

Iskra – Cyrańscy Team 3:1

 

II liga mężczyzn

Easy – Volley Team 2:3

Energeo – AMC 3:2

ZWiK – Piwożłopy 0:3

SWSPiZ – Brukland 3:1

 

III liga mężczyzn

Dirty Dozen – LUKS Sokół Rzgów II 3:0

Izba Celna – Smartszop Boyz 3:1

Bytnarówka 29 LO – Pickup Diablo 1:3

Delecta – Dell 2:3

Blachy Pruszyński VT – Frontica 3:0

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved