Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wojciech Stępień: Chcemy utrzymać drugie miejsce

Wojciech Stępień: Chcemy utrzymać drugie miejsce

fot. archiwum

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy zasadniczej w siatkarskiej drugiej lidze mężczyzn. W sobotę RCS Czarni Radom udadzą się do Siedlec, aby w najciekawszym spotkaniu osiemnastej serii gier stawić czoła Ósemce.

Będzie to na pewno trudny mecz – zapowiada drugi trener wicelidera tabeli, Wojciech Stępień. Choć pierwsza faza sezonu zbliża się do końca, to szkoleniowiec RCS-u zapewnia, iż jest nadal o co grać. – Chcemy utrzymać drugie miejsce, które obecnie zajmujemy, aby play-offy rozpocząć u siebie, we własnej hali – tłumaczy.

Również i w tym starciu najprawdopodobniej zabraknie Marcina Obremskiego. Młody atakujący już od pewnego czasu boryka się z urazem. – Dziś mamy jeszcze trening, ale wątpliwym jest, aby pojechał z nami do Siedlec – informuje Wojciech Stępień. Kto, wobec tego, zastąpi miejsce na pozycji atakującego? Trenerzy zdecydowali się sięgnąć po gracza Jadaru. – Pomoże nam Kuba Bucki. Chcemy po prostu "zabezpieczyć" sobie tę pozycję – wyjaśnia asystent Jacka Skroka.

Przypomnijmy, iż w pierwszej rundzie Czarni pokonali Ósemkę na własnym terenie. Wtedy jednak w składzie radomian znajdował się Jakub Bednaruk i to w głównej mierze dzięki niemu gospodarze odnieśli zwycięstwo. – Nasz najbliższy rywal ma w swoich szeregach wielu dobrych siatkarzy, z przeszłością PLS-owską. Na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony, bo ma jeszcze o co walczyć – podkreśla drugi opiekun drużyny przyjezdnych w jutrzejszym pojedynku.Mecz Ósemka Siedlce – RCS Czarni Radom zostanie rozegrany w sobotę o godz. 16.00.

Autor tekstu: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved