Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Akademiczki z Radomia zagrają „bez ciśnienia”

II liga K: Akademiczki z Radomia zagrają „bez ciśnienia”

fot. archiwum

Już jutro siatkarki Politechniki Radomskiej zagrają ostatni mecz fazy grupowej. Ich rywalem będzie zespół Nike Ostrołęka, plasujący się na siódmym miejscu. Obie ekipy nie mają szans na zmianę miejsca w tabeli, więc będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę.

 

Obie drużyny dzieli różnica osiemnastu "oczek", więc radomianki nie powinny mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów.

Podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka już wcześniej zapewniły sobie trzecią lokatę w tabeli. Z kolei siatkarki z Ostrołęki, nawet w przypadku wygranej "za trzy", nie wyprzedzą Salosa Legionowo. Spotkanie nie będzie więc miało żadnego znaczenia, nie oznacza to jednak, że zawodniczki AZS-u "odpuszczą" pojedynek.– Dziewczyny powinny wygrać ten mecz, choć oczywiście w sporcie wszystko się może zdarzyć. Ale to my zdobyliśmy w tym sezonie więcej punktów, a poza tym gramy "bez ciśnienia", bo w tabeli wszystko jest jasne – przyznaje Krzysztof Białczak, drugi szkoleniowiec Politechniki. Radomianki z pewnością będą chciały wygrać czwarte spotkanie z rzędu, a poza tym, jak dodaje II trener: – Występujemy przed własną publicznością, co stanowi dodatkową motywację.

Siatkarki ubiegłotygodniową przerwę wykorzystały na odpoczynek, bowiem już od dłuższego czasu zespół szlifuje formę na play-offy. Jak na razie drużyna trenuje raz dziennie po dwie godziny. W następnym tygodniu dyspozycję akademiczek ma sprawdzić ekipa z Ostrowca.

Spotkanie z Nike Ostrołęka odbędzie się w sobotę, 30 stycznia, o godzinie 15.30 w hali przy ul.Chrobrego.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved