Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Domonik: Przed nami jeszcze dużo spotkań

Damian Domonik: Przed nami jeszcze dużo spotkań

fot. archiwum

AZS PWSZ stara się za wszelką cenę uchronić przed spadkiem do drugiej ligi. Obecnie drużyna zajmuje 11. lokatę i w dodatku w ostatniej kolejce  graczom z Nysy przydarzyła się porażka z SMSem Spała. - Przed nami jeszcze dużo spotkań, runda rewanżowa dopiero się przecież zaczęła - pociesza Damian Domonik.

Wpływ na to miało na pewno zmęczenie, w nogach mieliśmy pięć setów z Piłą, a kilka dni później kolejne pięć z Kielcami. Podstawą było jednak chyba to, że za bardzo chcieliśmy wygrać. Do trudnych wcześniejszych meczów podchodziliśmy z założeniem, aby urwać przynajmniej dwa sety, ugrać choćby punkt i to zawsze się udawało. Przed meczem z SMS-em byliśmy bardzo zmotywowani, chcieliśmy powalczyć o pełną pulę. Powtórzył się, niestety, scenariusz z pierwszego pojedynku w Spale – powiedział Gazecie Wyborczej środkowy AZS Nysa, Damian Domonik.

Nysanie przegrali z młodzieżą ze spalskiej szkoły 1:3. Ekipie jak do tej pory nie pomogła zmiana szkoleniowców, ani wzmocnienia, jakich dokonał zespół poprzez zaciąg z Wrocławia. Do drużyny dołączył w końcu Wojciech Szczurowski. – Każdy trener ma inne metody szkoleniowe. Nasze zajęcia bardzo się zmieniły. Zajęcia z trenerem Kaczmarkiem, które mamy rano, są bardzo nietypowe, ciekawe i widać, że to szkoleniowiec z dużym doświadczeniem, który prowadził już wiele drużyn. Trener Ratajczak także dużo nas nauczył. Obaj zresztą bardzo dobrze się uzupełniają. Paradoksalnie trenujemy chyba nawet mniej niż wcześniej, ale przynosi to lepsze efekty – zauważa Domonik.

Szkoda, że przytrafiła nam się ta wpadka w ostatnim meczu z SMS-em, bo już teraz bylibyśmy na ósmej pozycji. Wierzę, że uda nam się zachować I ligę – dodaje w wywiadzie dla Gazety Wyborczej pozytywnie nastawiony środkowy z Nysy.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved