Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Organiki chcą zrewanżować się AZS-owi Białystok

Siatkarki Organiki chcą zrewanżować się AZS-owi Białystok

fot. archiwum

Organika Budowlani Łódź przygotowuje się do spotkania rewanżowego z Pronarem Zeto Astwa AZS Białystok. We własnej hali łodzianki przegrały 1:3 i teraz ich celem jest zwycięstwo na ternie rywala. Od wtorku zawodniczki trenują dwa razy dziennie.

Przygotowywania do meczu z AZS-em Białystok podopieczne trenera Wiesława Popika rozpoczęły od odnowy biologicznej w ośrodku Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu pod Łodzią. Od wtorku od piątku zawodniczki dwa razy dziennie trenują we własnej hali, zaś w piątek udadzą się do Białegostoku. – Tego dnia wieczorem i nazajutrz przed południem odbędą się zajęcia w miejscowej hali – poinformował w rozmowie dla „Expressu Ilustrowanego" Marcin Chudzik, menedżer Organiki.

W dotychczasowych dwunastu spotkaniach siatkarki z Łodzi zdobyły 19 punktów. Sześć spotkań zakończyło się wygraną podopiecznych Wiesława Popika, z czego cztery na wyjeździe. Nawet szkoleniowiec Organiki przyznał w jednym z wywiadów, że jego zawodniczki we własnej hali borykają się z dodatkową tremą. Marcin Chudzik ma zatem nadzieję, że zespół w Białymstoku zrewanżuje się akademiczkom.

Po porażce z BKS-em Aluprof w 12. kolejce trener Popik przeanalizował grę swojego zespołu. Ocenił, że zespół przegrał przede wszystkim przez własne, niewymuszone błędy. – Takich prostych błędów nie wolno nam popełniać w pojedynku z AZS Białystok i nad ich usunięciem drużyna pracuje na treningach – podkreślił Marcin Chudzik.źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved