Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Novotny zaprzecza pogłoskom o opuszczeniu Skry

Jakub Novotny zaprzecza pogłoskom o opuszczeniu Skry

fot. archiwum

W opublikowanym na naszych łamach wywiadzie przeprowadzonym przez portal belsport.pl z Konradem Piechockim padła sugestia, ze Jakub Novotny zamierza opuścić Skrę. Zawodnik kategorycznie zaprzecza w przesłanym do nas oświadczeniu.

To są jakieś dywagacje, spekulacje. Informacje stworzone tylko na potrzeby dyskusji medialnej – stwierdził prezes Skry Bełchatów, Konrad Piechocki, zapytany o ewentualne odejście Jakuba Novotnego.

Dziś do naszej redakcji nadeszło oświadczenie menedżera Jakuba Novotnego, które w całości prezentujemy poniżej:

W związku z pojawieniem się nieprawdziwej informacji zwartej w wywiadzie opublikowanym na łamach portalu siatka.org z prezesem Konradem Piechockim, jakoby Jakub Novotny miał zamiar zmienić barwy klubowe, zawodnik pragnie oświadczyć, że informacje zawarte w pytaniu dziennikarza Pana Kamila Haładaja (belsport.pl) są jedynie jego własnymi domysłami. Zawodnik oświadcza, że posiada z klubem PGE Skra Bełchatów kontrakt, z którego jest zadowolony i nie zamierza go rozwiązywać. Zawodnik oświadcza ponadto, że występuje w zespole z czołówki europejskiej, który dodatkowo wykazał daleko idącą pomoc w powrocie do gry po przerwie spowodowanej kontuzją. Za co zawodnik jest wdzięczny i zamierza odwdzięczyć się klubowi dobrymi występami na parkiecie, aby pomóc Skrze Bełchatów w wywalczeniu najwyższych celów w obecnym i kolejnych sezonach.Jakub Novotny nie zamierza więcej komentować „faktów dziennikarskich", które widocznie tworzone są jedynie na potrzeby zepsucia atmosfery w klubie.

W imieniu zawodnika

Jakub Malke

Menedżer sportowy

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved