Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

I liga K: Mecz w Chorzowie przełożony

fot. archiwum

Mecz 17. kolejki pomiędzy Sokołem Chorzów, a Remagum MOSiR Mysłowice pierwotnie miał się odbyć w najbliższą sobotę, jednak na prośbę zespołu gospodarzy został przełożony. Wstępnie trenerzy ustalili iż zostanie on rozegrany 10 lutego.

Panująca grypa zdziesiątkowała skład zespołu z Chorzowa i działacze zmuszeni zostali poprosić sąsiada „zza miedzy" o przełożenie meczu. – Z mojej strony nie było z tym żadnego problemu – powiedział nam Sebastian Michalak, trener Remagum MOSiR Mysłowice – Chcę grać fair. Podjęliśmy ze sztabem szkoleniowym i zawodniczkami taką, a nie inną decyzję. Kto wie może i my kiedyś znajdziemy się w podobnej sytuacji – dodał szkoleniowiec.

Wczoraj trenerzy uzgodnili iż mecz ma się obyć 10 lutego. – Ten mecz jest bardzo ważny dla obu zespołów. Mam nadzieję iż mój zespół podtrzyma jednak dobrą passę w kolejnych spotkaniach i uda mi się wyrównać zeszłoroczny rekord, meczów bez porażki – powiedział z uśmiechem Michalak. – Będziemy mieli teraz nieco więcej czasu żeby przygotować się do arcyważnego meczu z Rumią. Liczę iż dziewczyny zagrają równie dobre spotkanie jak to z Jedynką Aleksandrów Łódzki i powalczą o punkty, które nie ukrywam są nam bardzo potrzebne – dodał.

Obecnie Sokół zajmuje dziesiąte, a Remagum dziewiąte miejsce. Awans do tzw strefy bezpiecznej (miejsca 5-6) wydaje się mało realny, jednak oba zespoły będą chciały wywalczyć jak najlepsze miejsce przed meczami o utrzymanie.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved