Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bielszczanki usatysfakcjonowane zwycięstwem

Bielszczanki usatysfakcjonowane zwycięstwem

fot. archiwum

BKS Aluprof Bielsko-Biała w zaległym meczu 11. kolejki PlusLigi Kobiet pokonał 3:1 Bank BPS Fakro Muszynianka Muszyna. Po spotkaniu Agata Sawicka z BKS-u oraz Agnieszka Bednarek-Kasza z Muszynianki udzieliły wywiadów dla serwisu SportoweFakty.pl.

Atmosfera jest fantastyczna i zawsze taka była u nas w zespole. Myślę, że to tylko od nas zależy, jak się nam gra ułoży. Jeśli będziemy miały wolne głowy, wszystko będzie poukładane, w porządku, to i na treningach i poza nimi będzie nam łatwiej – odpowiedziała Agata Sawicka na pytanie o sytuację w zespole po ostatnich niepowodzeniach w LM.

Libero bielszczanek po meczu przeciwko Muszyniance była zadowolona zarówno ze swojego występu, jak i postawy całego zespołu. – Oceniam bardzo dobrze. Zagrałyśmy świetnie. Jestem zadowolona z całego zespołu i z wyniku.

Logiczne jest zatem, że po meczu zadowoleniem nie tryskała środkowa "Mineralnych" Agnieszka Bednarek-Kasza.Wiadomo było, że mecz będzie trudny. Szkoda, że nie udało się wygrać. Wydaje mi się, że to głównie z winy tego, iż nie umiałyśmy utrzymać koncentracji – powiedziała dla portalu SportoweFakty.pl.Zdaniem zawodniczki przyczyną porażki zespołu z Muszyny był problem z koncentracją. – Te takie seriami tracone punkty, które później było bardzo ciężko odrobić, miały duże znaczenie – wyjaśniała środkowa reprezentacji Polski.

Z zawodniczkami rozmawiał Paweł Sala
Więcej w serwisie SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved