Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ali Alp Cayir nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

Ali Alp Cayir nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

fot. archiwum

Jastrzębski Węgiel zdecydował o rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z Ali Alp Cayirem. Turecki przyjmujący, który został pozyskany w letnim oknie transferowym grał bardzo niewiele. Ostatnimi czasy nie miał miejsca w meczowej dwunastce.

Jastrzębski Węgiel był pierwszym w karierze Ali Alp Cayira klubem spoza Turcji. Pobytu w Polsce nie będzie jednak wspominał dobrze. Od początku pobytu w Jastrzębiu zawodnik nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Sytuację pogarszała przedłużające się problemy zdrowotne zawodnika. Wystarczy powiedzieć, że w tym sezonie zawodnik pojawił się na boisku tylko w jednym secie.

Cierpliwość działaczy jednak dobiegła końca. Na decydujące mecze w sezonie zdecydowali się pozyskać doświadczonego Czecha, Marka Novotnego. Jasnym stało się, że ma on zająć miejsce Turka.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, obie strony zdecydowały, iż dla dobra zawodnika i jego dalszego rozwoju najlepsza będzie zmiana klubu na taki, w którym będzie grał i mógł nadal się rozwijać.źródło: inf. własna, ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved