Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Smak wróciła do gry

Monika Smak wróciła do gry

fot. archiwum

W poniedziałek, meczem pomiędzy Stalą Mielec a Centrostalem Bydgoszcz, zakończyła się 12. kolejka PlusLigi Kobiet. Dość nieoczekiwanie bydgoszczanki  przegrały 0:3. Jest jednak pozytywny aspekt tego spotkania - do gry wróciła Monika Smak.

Przypomnijmy, że rozgrywająca Centrostalu 18 listopada odniosła kontuzję kolana podczas pojedynku z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała. Konieczna była operacja. Po dwóch miesiącach rehabilitacji Słowaczka powróciła do walki o punkty, a trener Piotr Makowski w meczu przeciwko Stali desygnował ją do gry w pierwszej szóstce. W drugim i trzecim secie wchodziła natomiast na zmiany.

To z pewnością dobra informacja dla kibiców bydgoskiego Centrostalu. Tym bardziej, że wciąż z kontuzjami borykają się Dominika Kuczyńska (rehabilitacja po złamaniu palca) i Kinga Zielińska (rehabilitacja po operacji ścięgna Achillesa). Bliżej powrotu na boisku jest ta pierwsza, która wprawdzie nie może jeszcze blokować, ale już zagrywa i atakuje. Nieco dłużej potrwa powrót do gry Zielińskiej.

W piątek Kinga konsultowała się z chirurgiem. Nadal musi chodzić w specjalnym bucie ortopedycznym. Być może za miesiąc wznowi treningi… – skomentował sytuację zdrowotną Zielińskiej menedżer GCB Centrostal, Waldemar Sagan, w rozmowie dla „Expressu Bydgoskiego".źródło: Express Bydgoski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved