Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Janczak: Zespół zaczyna grać twardo

Krzysztof Janczak: Zespół zaczyna grać twardo

fot. archiwum

Po efektownym sobotnim zwycięstwie trener Energetyka - Krzysztof Janczak, przyznał, że jego ekipa powoli wchodzi na odpowiednie tory. - Osobiście cieszą mnie te punkty. Pomalutku widzę, że w tej drużynie coś zaczyna pozytywnie iskrzyć - mówił.

Jaworznianie okazali się lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła od, liderującego w tabeli pierwszej ligi mężczyzn, zespołu z Kielc. Przede wszystkim zdecydowała jednak kapitalna zagrywka. – Receptą na nasze zwycięstwo była wspaniała gra całego zespołu, a przede wszystkim bardzo dobra, trudna zagrywka, którą odrzuciliśmy rywala. Do tego wspaniałe przyjęcie na poziomie 80-90%, dzięki czemu nasz rozgrywający mógł dzielić i rządzić na siatce, a to Krzysiek Antosik robił wspaniale – mówi zaraz po meczu – Jacek Sowa, drugi trener drużyny z Jaworzna.

Po zawodnikach Energetyka widać było, że mobilizacji i chęci zwycięstwa tego wieczoru im nie brakuje. – Gdy przyjeżdża lider, to drużyna się specjalnie mobilizuje. Lider z Kielc przyjechał żeby tu po prostu wygrać. My zagraliśmy na luzie i udało się sprawić niespodziankę – mówił zaraz po zakończeniu spotkania przyjmujący, Marcin Kozioł, którego zagrywka była wprost piorunująca.

Właściwie meczem z Fartem odrobiliśmy punkty, które powinniśmy zdobyć w Szczecinie (porażka z Morzem 0:3 przed tygodniem – przyp. red.). Cieszy mnie jedna rzecz, mianowicie to, że zespół zaczyna grać twardo, tak, że rywal, który jest po przeciwnej stronie siatki nie jest nas w stanie rozbić. Wiemy, że w końcówce nie można mięknąć, tylko grać jeszcze twardziej. I nam się to w tym spotkaniu udało – dodał Krzysztof Janczak.Zwycięstwo nad liderem pozwoliło drużynie z Jaworzna awansować na ósmą pozycję w tabeli.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved