Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Łatwa wygrana Żubra

III liga: Łatwa wygrana Żubra

fot. archiwum

W meczu 15. kolejki III ligi mężczyzn w województwie podlaskim drużyna LUKS-u TL Żubr Białowieża zwyciężyła na wyjeździe 3:0 zespół SUKSS-u Suwałki. Mecz został rozegrany 22 stycznia. Spotkanie nie przyniosło wielu emocji.

Jedynie w drugim secie zanosiło się, że siatkarze z Suwałk mogą stworzyć jakieś zagrożenie na zawodników z Białowieży, ponieważ prowadzili już 9:4. Jednak od tego momentu goście pozwolili im zdobyć jedynie sześć punktów. Pozostałe partie miały dość jednostronny przebieg. Należy jednak zauważyć, że młodzi siatkarze z Suwałk robią postępy. Największą wadą jaką można u nich zauważyć, to dość słabe wyszkolenie techniczne. Jeśli uda im się ponieść jakość tego elementu siatkarskiego rzemiosła, mogą być naprawdę groźni dla każdego.

Aktualnie w tabeli III ligi na Podlasiu na 1. miejscu plasuje się ekipa LUKS Biebrza Lipsk, zaś na drugim miejscu plasują się siatkarze LUKS TL Żubr Białowieża. Dwa pierwsze zespoły zagrają w barażach o II ligę.

SUKSS Suwałki – LUKS TL Żubr Białowieża 0:3(12:25, 15:25, 18:25)

Żubr: Rubiel, Małachowski, Biendar, Androsiuk, Ochryciuk, Furmanek oraz Gabiec (libero), Zawiślak, Lewczuk i M. Gutowski

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved