Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ardo Kreek zostanie ukarany

Ardo Kreek zostanie ukarany

fot. archiwum

Estoński siatkarz Jadaru Radom, Ardo Kreek, został zatrzymany przez policję, prowadząc samochód w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdem. Zostanie też pewnie ukarany przez władze klubu.

– Po tym, jak zawodnika nie było na zajęciach, dzwoniłem do szpitali i na policję. No i okazało się, że Ardo Kreek złamał kilka punktów naszego klubowego regulaminu. Zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje zgodnie z zapisami we wspomnianym regulaminie. To cały mój komentarz na tę sprawę – powiedział portalowi RadomSport.pl trener Jan Such.

Jak dowiedział się portal SportRadom.pl, zdarzenie miało miejsce 20 stycznia około godz. 7 na drodze krajowej nr 50 prowadzącej przez Żyrardów. Radomski siatkarz wraz z kolegą wracali z Warszawy do Radomia i prawdopodobnie pomylili drogę.

Nieobecność Kreeka podczas ostatnich treningów Jadaru nie wpłynęła na przygotowania zespołu do dalszej części sezonu. – W tym tygodniu rozegramy dwa wewnętrzne sparingi, w których udział wezmą Karol Fryszkowski i Michał Ostrowski – informował portal RadomSport.pl szkoleniowiec. – Musimy naładować solidnie akumulatory na maraton, który czeka nas po dwutygodniowej przerwie i przed meczami o "życie" – dodał Jan Such.źródło: inf. własna, RadomSport.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved