Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Natalia Safronowa przewieziona do niemieckiej kliniki

Natalia Safronowa przewieziona do niemieckiej kliniki

fot. archiwum

Natalia Safronowa, siatkarka moskiewskiego Dynamo, została przewieziona do kliniki w Niemczech. Stan siatkarki, która zasłabła 3 grudnia na treningu, wciąż określa się jako ciężki, chociaż stabilny. Trzy tygodnie temu została wybudzona ze śpiączki.

Natalia Safronowa została przewieziona do kliniki neurochirurgicznej w okolicach Kolonii. Tam zająć się nią mają niemieccy lekarze. Przypomnijmy, 3 grudnia na treningu Dynama Safronowa straciła przytomność i zapadła w stan śpiączki. Lekarze długo nie mogli znaleźć przyczyny tej nagłej zapaści, dopiero później podano, że mogła nią być wrodzona niewydolność naczyń krwionośnych w mózgu.

Na początku stycznia zawodniczka wyszła ze stanu śpiączki, ale jej stan wciąż jest ciężki. – Teraz w Niemczech z Natalią przebywa mama – informuje dyrektor Dynama, Władimir Ziniczew.Informacje, że Natalia wstaje z łózka i próbuje chodzić, nie są niestety prawdziwe. Jej stan pozostaje ciężki. Nie mogę podać żadnej prognozy, co będzie dalej, sprawa dotyczy mózgu. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Zrobimy wszystko, co tylko będzie w naszej mocy.

źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved