Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Konferencja prasowa po drugim półfinale

PP: Konferencja prasowa po drugim półfinale

fot. archiwum

- Przeciwnicy zmiażdżyli nas, nie potrafiliśmy się im przeciwstawić - podsumował przegrany mecz z Jastrzębskim Weglem Krzysztof Stelmach. - Ten mecz nie będzie miał znaczenia, jeśli jutro nie wygramy - twierdzi Roberto Santilli.

Michał Masny (kapitan ZAKSY): – Gratulacje dla Jastrzębia, które rozegrało dziś bardzo dobry mecz. My zaprezentowaliśmy się kiepsko, zwłaszcza w obronie i praktycznie nie potrafiliśmy nawiązać z rywalem walki. Życzę jutro zawodnikom z Jastrzębia powodzenia w finale.

Grzegorz Łomacz (kapitan Jastrzębskiego Węgla): – Jesteśmy szczęśliwi, że po nieudanym występie w Lidze Mistrzów udało nam się podnieść i zaprezentować dziś całkiem wysoki poziom. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie i oprócz krótkiego momentu w drugim secie, praktycznie graliśmy bez głupich błędów. Cieszymy się, że zagramy w jutrzejszym finale i wierzę, że uda nam się sięgnąć po Puchar.

Krzysztof Stelmach (trener ZAKSY): – Jastrzębie zasłużenie wygrało dzisiejszy mecz i gratuluję im tego zwycięstwa. Jak patrzę na statystyki – przeciwnicy zmiażdżyli nas, nie potrafiliśmy się im przeciwstawić, a nasi atakujący procentowo zagrali dziś bardzo źle. Nie ma o czym rozmawiać, wygrała drużyna lepsza i życzę jej jutro powodzenia.Roberto Santilli (trener Jastrzębskiego Węgla): – Cieszymy się z wygranej. Wynik 3:0 nie świadczy jednak o tym, że to był łatwy mecz, wręcz przeciwnie – grało nam się ciężko. Przygotowaliśmy się do tego spotkania bardzo solidnie i to przyniosło efekty – zawodnicy grali ze skutecznością, uwagą i dyscypliną. Trzeba jednak pamiętać, że ten mecz nie będzie miał znaczenia, jeśli jutro nie wygramy. Nie udało mi się jeszcze z Jastrzębiem zdobyć Pucharu, choć były do tego okazje. Mam nadzieję, że jutro to się zmieni.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved