Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Jurij Gladyr: W Pucharze Polski damy z siebie wszytsko

Jurij Gladyr: W Pucharze Polski damy z siebie wszytsko

fot. archiwum

Dzisiaj w bydgoskiej Łuczniczce rozpoczynają się finały Pucharu Polski, w których zagrają Asseco Resovia,  Jastrzębski Węgiel, ZAKSA oraz miejscowa Delecta. -  Przyjechaliśmy tutaj po Puchar - zapowiada środkowy kędzierzynian, Jurij Gladyr.

Wszystkie cztery zespoły są nastawione do bydgoskiego turnieju bardzo bojowo. Wszystkie też zapowiadają zaciętą walkę o to trofeum, premiowane awansem do przyszłorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Nie inaczej jest w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie siatkarze marzą, aby Puchar Polski powrócił do klubu po ośmiu latach przerwy. – Nie jest tajemnicą, że przyjechaliśmy do Bydgoszczy po Puchar Polski. Tak samo zresztą jak pozostałe trzy drużyny – zapowiada środkowy ZAKSY, Jurij Gladyr.

Zanim kędzierzynianie spróbują w niedzielnym finale zdobyć to prestiżowe trofeum, dzisiaj muszę pokonać sąsiada z tabeli, KS Jastrzębski Węgiel, z którym przegrali w listopadzie 0:3. – To było zupełnie inne granie. Wszyscy wiedzą, że jastrzębianie dysponują małą, specyficzną halą. Puchar Polski rządzi się zupełnie innymi prawami, także dzisiejsze spotkanie będzie rozgrywane na zupełnie innych okolicznościach. Na hali Łuczniczka oba zespoły mają mają równe szanse. A kto wygra? Zobaczymy… – mówi Ukrainiec. – Myślę, że jesteśmy w bardzo dobrej formie. Przyjechaliśmy do Bydgoszczy bardzo zmotywowani i na boisku z pewnością damy z siebie wszystko – dodaje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved