Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek: Brakuje nam „zimnej krwi” w końcówkach

Rafał Buszek: Brakuje nam „zimnej krwi” w końcówkach

fot. archiwum

Kolejną porażkę w tym sezonie odniosła ekipa Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej. Siatkarze ze stolicy nadal zamykają tabelę PlusLigi.  - Brakuje nam „zimnej krwi w końcówkach" - mówi  po meczu w Częstochowie przyjmujący gości, Rafał Buszek.

Podopieczni Radosława Panasa dzielnie walczyli pod Jasną Górą. Mimo, że w drugiej odsłonie mieli już spore straty do gospodarzy, to udało im się doprowadzić do remisu 24:24, ale po raz kolejny zabrakło im szczęścia w końcówce. – Drugi set był kluczowy dla całego spotkania. Gdybyśmy wygrali to mogło się wszystko potoczyć inaczej, ale dzisiejszy mecz tak, jak inne pokazują, że brakuje nam „zimnej krwi w końcówkach". Praktycznie każdą partie graną na przewagi przegrywamy – mówi dla Radia Polska Siatkówka Rafał Buszek.

2010 rok nie rozpoczął się po myśli akademików. Mają oni na swoim koncie pasmo porażek. Jednak popularny „Buszu" wierzy, że w kolejnych meczach jego drużyna pokaże, iż potrafi grać w siatkówkę, odniesie zwycięstwa i odbije się od plus ligowego dna. – Od dłuższego czasu ciężko nam się jest przełamać. Mimo wszystko wierzę, że w następnym meczu to my zejdziemy z boiska jako zwycięzcy. Ostatnie przegrane mecze w pewien sposób nas „dołują". Teraz czekają nas mecze z teoretycznie łatwiejszymi zespołami i będziemy chcieli je wygrać – dodaje zawodnik warszawskiego zespołu.

Jaka zatem jest przyczyna porażek warszawskiej Politechniki? – W ostatnich meczach mieliśmy słabsze przyjęcie. Na treningach wszystko wygląda dobrze. Niestety znacznie gorzej to wygląda w meczach ligowych – kończy Buszek.źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved